• ajakiri@tennis.ee

Arhiiv

Home / Arhiiv


Ajakiri Tennis asutati 2007. aasta kevadel peale Urmas Sõõrumaa valimist Eesti Tennise Liidu presidendiks, kes vahetas sel ametikohal välja Jaanus Otsa. Ajakirja väljaandjana asus ametisse Donatas Narmont, kellel olid pikaajalised kogemused spordiajakirjade (neist tuntum Sporditäht) ja olümpiaraamatute välja andmisel ja kirjastamisel. Ajakirja esimene peatoimetaja ja käima lükkaja oli Karin Eek.

Otsustati, et ajakirja sobilikuks ilmumissageduseks on neli korda aastas ning sellises rütmis ilmub ajakiri tänaseni. Ajakirja tavapärane maht on 100 lk, aeg-ajalt ka 116 lk. Tennis kirjutab tennisest väga mitmel tasandil, see ongi ajakirja põhikontseptsioon. Nii kohalik kui rahvusvaheline tennis, nii noored kui täiskasvanud, nii tipptennis kui harrastustennis ja seda ka regionaalselt üle terve Eesti. Olulisel kohal on kajastada ajakirjas Eesti tennise järelkasvu tegemisi ja perspektiivikamaid noori. Samuti kirjutab Tennis taktikast, tehnikast, psühholoogiast, taastumisest. Tutvustatakse Eesti erinevaid tenniseklubisid, tennisega seotud firmade ja tuntud persoonide tegemisi jne.Tähtsal kohal on ka Eesti tennisega seotud probleemlood.

Lisaks tennisele kirjutab ajakiri Tennis ka golfist, sulgpallist, aeg-ajalt ka lauatennisest ja squashist, et veidi ka teiste reketialade tegemisi kajastada. Ajakiri avaldab ka reklaami, Tennise lugejate sihtgrupp on aktiivne, sportlik ja ostujõuline. Ajakiri Tennis teeb tihedat koostööd Eesti Tennise Liidu ja Eesti tegutsevate tenniseklubidega.