Cilic alistas Londonis ligi aastase vaheaja järel finaali jõudnud Djokovici

24 juuni 2018 /
By tennis /
Leave a Comment /

Londonis peetava ATP tenniseturniiri võitis horvaat Marin Cilic (ATP 6.), kes alistas finaalis endise esireketi Novak Djokovici (ATP 22.) seisuga 5:7, 7:6(4), 6:3. Loe edasi

Loe edasi →

Kvitova teenis Birminghamis karjääri 25. turniirivõidu

By tennis /

Suurbritannias Birminghamis peetud tenniseturniiril kordas Petra Kvitova (WTA 8.) mullust võitu, kui alistas finaalis maailma 19. reketi Magdalena Rybarikova seisuga 6:4, 1:6, 6:2. Loe edasi

Loe edasi →

Coric lõpetas Federeri pika võiduseeria

By tennis /

Halle muruturniiri finaalis tuli maailma esireketil Roger Fedreril tunnistada horvaadi Borna Corici (ATP 34.) paremust 6(6):7(8), 6:3, 2:6. Loe edasi

Loe edasi →

Djokovic jõudis ligi aastase vaheaja järel finaali

23 juuni 2018 /
By tennis /

Londonis peetava ATP tenniseturniiri finaalis mängivad endine esireket, serblane Novak Djokovic ja horvaat Marin Cilic. Loe edasi

Loe edasi →

Kontaveidi alistanud sakslanna jõudis Mallorcal finaali

By tennis /

Mallorca WTA turniiri avaringis Eesti esireketi Anett Kontaveidi (WTA 27.) konkurentsist välja lülitanud 30-aastane sakslanna Tatjana Maria (WTA 79.) võttis neljanda võidu järjest ja jõudis finaali. Loe edasi