Prantsusmaal Sarreguemines’is alanud 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Kenneth Raisma (ATP 953.) põhitabelisse. Loe edasi

Loe edasi →

Kontaveit loovutas ühe koha, Kanepi tõusis neli positsiooni

By tennis /

Esmaspäeval avaldatud naiste tennise maailma edetabelis langes Anett Kontaveit ühe koha võrra 22. positsioonil 23. tabelireale ja Kaia Kanepi kerkis nelja astme võrra 105. kohale. Loe edasi

Loe edasi →

Zverev võidutses kodupubliku ees teist nädalat järjest

25 okt. 2020 /
By tennis /

Saksamaal Kölnis peetud ATP tenniseturniiril võidutses teist nädalat järjest maailma seitsmes reket Alexander Zverev. Loe edasi

Loe edasi →

Anett Kontaveit lõpetab hooaja Linzi WTA turniiril

By tennis /

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 22.) lõpetab hooaja Linzis toimuval WTA tenniseturniiril, mis toimub 9. – 15. novembrini. Loe edasi

Loe edasi →

Sabalenka tegi Ostrava turniiril kuldse duubli

By tennis /

Ostravas lõppenud WTA tenniseturniiril alistas valgevenelanna Arina Sabalenka (WTA 12.) naiste üksikmängu finaalis kaasmaalanna Viktoria Azarenka (WTA 14.) tulemusega 6:2, 6:2. Lisaks võitis Sabalenka koos Elise Mertensiga naiste paarismängu. Loe edasi

Loe edasi →

Glinka kaotas Tuneesias poolfinaalis, Tamm finaalis

By tennis /

Eesti tennisistidele suhteliselt edukaks kujunenud Monastiri 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril ei toonud laupäev kahjuks võidulisa. Loe edasi