Cincinnatis Federeri alistanud Djokovic jõudis ajaloolise saavutuseni

20 aug. 2018 /
By tennis /
Leave a Comment /

Endine maailma esireket Novak Djokovic alistas Cincinnati tenniseturniiri finaalis Šveitsi legendi Roger Federeri 6:4, 6:4. Loe edasi

Loe edasi →

Kontaveit tõusis 28., tema järgmine vastane karjääri kõrgeimale kohale

By tennis /

Värskelt avaldatud tennise maailma edetabelis tõusis Eesti esireket Anett Kontaveit kaks kohta ja asub nüüd tabeli 28. real. Loe edasi

Loe edasi →

Kontaveidi alistanud Bertens võitis finaalis maailma esireketit

19 aug. 2018 /
By tennis /

Cincinnati kõrgetasemelisel tenniseturniiril võidutses hollandlanna Kiki Bertens (WTA 17.), kes alistas finaalis maailma esireketi Simona Halepi 2:6, 7:6 (6), 6:2. Loe edasi

Loe edasi →

Djokovic loodab Cincinnatis ajalugu teha

By tennis /

Serblasest Novak Djokovicist võib saada läbi aegade esimene tennisist, kes võitnud kõik üheksa erinevat Mastersi turniiri. Seda juhul, kui ta suudab Cincinnati Mastersi finaalis alistada vanameistri Roger Federeri. Loe edasi