Seti loovutanud Djokovic oli võidukas

20 jaan. 2020 /
By tennis /
Leave a Comment /

Austraalia lahtiste seitsmekordne võitja Novak Djokovic (ATP 2.) alustas tiitlikaitsmist edukalt, kui alistas meesüksikmängu avaringis sakslase Jan-Lennard Struffi (ATP 37.) 7:6 (7:5), 6:2, 2:6, 6:1. Loe edasi

Loe edasi →

Kontaveit mängib teisipäeval Eesti tennisesõbrale sobilikul ajal

By tennis /

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 31.) alustab Eesti aja järgi teisipäeva hommikul aasta esimest suure slämmi tenniseturniiri ehk Austraalia lahtisi meistrivõistlusi. ERR-i spordiportaal vahendab kohtumist otseblogis. Loe edasi

Loe edasi →

Maailma esireket sai alguse raskustest üle ja jõudis teise ringi

By tennis /

Naiste tennise maailma esireket Ashleigh Barty pääses Austraalia lahtiste naisüksikmängu avaringist kodupubliku rõõmuks edasi. Loe edasi

Loe edasi →

15-aastane tenniseneiu saatis taas Venus Williamsi reketeid pakkima

By tennis /

Ameerika tennisekomeet Coco Gauff (WTA 67.) alustas Austraalia lahtisi edukalt, kui alistas esimeses ringis kuulsa kaasmaalase Venus Williamsi (WTA 55.) 7:6 (7:5), 6:3. Loe edasi

Loe edasi →

Federer marssis Austraalias teise ringi

By tennis /

Karjääri jooksul kuuel korral Austraalia lahtised võitnud Roger Federer (ATP 3.) alustas edukalt ka tänavust turniiri, alistades avaringis ameeriklase Steve Johnsoni (ATP 75.) 6:3, 6:2, 6:2. Loe edasi