Robin Erik Parts sai Soomes 2.–6. märtsini toimuval Tennis Europe-i sarja kuuluva U16 kolmanda kategooria Pajulahti Cupi turniiril poolfinaalis kolmes setis jagu esimese asetusega portugaallasest Daniel Rodriguesist 4:6, 6:2 ja 6:4 ning kindlustas sellega koha finaalis, kus ta kohtub Poola esindaja Karol Paluchiga.
Veerandfinaalis võitis Parts venelast Mark Sekamovi kahes setis 7:5 ja 6:3.
Teistest Eesti noormeestest pääses Siim Troost kvalifikatsioonist põhitabelisse, kus ta jõudis poolfinaali ning pidi seal Paluchi 2:6 ja 1:6 paremust tunnistama. Johannes Seeman võitles end samuti kvalifikatsioonist turniiri põhitabelisse, kuid pidi põhiturniiri teises ringis soomlase Patrick Christopher Stenforsi 1:6 ja 1:6 paremust tunnistama. Henri Nael pääses küll otse põhitabelisse, kuid kaotas esimeses ringis soomlasele Mattias Jarvile 4:6 ja 6:7(4). Daniil Glinka pidi sarnaselt Naelale esimeses ringis soomlase Ilari Vesaneni 5:7 ja 1:6 paremust tunnistama.
Kuni 16-aastastest tüdrukutest jõudis eestlannadest kõige kaugemale Ann Maria Muuli, kes pääses kvalifikatsiooniringist põhitabelisse, kuid pidi seal teises ringis Rootsi esindaja Nicoline Moller Palmgreni 2:6 ja 1:6 paremust tunnistama. Teistest tütarlastest pidi Hanna Kaljaste lätlase Sona Olesova 7:6(4), 3:6 ja 2:6 paremust tunnistama. Helena Narmont piirdus samuti esimese ringiga, kaotades kohalikule mängijale Bea Kivikoskile 0:6 ja 1:6. Loora Kaljaste kaotas esimeses ringis Saksa esindajale Chiara Waigandile 2:6 ja 1:6.
Kuni 16-aastaste noormeeste paarismängus pääsesid Parts ja Troost poolfinaali, kus nad lähevad vastamisi soomlaste Otto Meskaneni ja Jason Sormuneniga. Veerandfinaalis alistasid Parts ja Troost Venemaa esindajad Stepan Beresnevi, kes on ühtlasi ka esimene asetus, ja Igor Shroliku kahes setis 7:5 ja 6:2.
Kuni 16-aastaste tüdrukute paarismängus jõudsid Hanna ja Loora Kaljaste poolfinaali, kus nad pidid soomlaste Karolina Hakala, kellel on ühtlasi ka esimene asetus, ja Mariella Minetti 0:6 ja 1:6 paremust tunnistama.