Eesti naiste esireket Kaia Kanepi pidi täna avaldatud uues maailma edetabelis neli kohta loovutama ning asub nüüd 50. positisoonil. Anett Kontaveit langes uues maailma edetabelis 13 kohta ja asub nüüd 188. positisioonil. Eva Paalma säilitas 1212. koha.
Eesti parim meestennisist Jürgen Zopp säilitas uues maailma edetabelis 157. koha. Sarnaselt Zopile, suutis Vladimir Ivanov oma positsiooni säilitada ja püsib 416. kohal. Anton Pavlov pidi kaheksa kohta loovutama ning asub nüüd 1514. positsioonil. Markus Kerner langes seitsme positsiooni võrra madalamale ja asub nüüd 1575. kohal. Kristjan Tamm säilitas oma positsiooni ja asub 1722. kohal. Sarnaselt Tammele, säilitasid ka Mattias Siimar ja Jaan Kononov oma positsioonid ja asuvad 1848. kohal.
Naiste tennise maailma edetabeli otsas troonib vankumatult Serena Williams, kellele järgnevad Maria Šarapova ja Simona Halep. Uues naiste tennise maailma edetabeli esikümnes pole tõuse ega langusi toimunud.
Meeste tennise maailma edetabeli eesotsas on jätkuvalt Novak Djokovic, kellele järgnevad Roger Federer ja taas kolmandaks tõusnud Rafael Nadal. Ühe edetabeli koha võrra on tõusnud Kei Nishikori, kes on nüüd maailma neljas reket. Andy Murray pidi loovutama kaks kohta ja asub nüüd viiendal positsioonil. David Ferrer tõusis ühe koha võrra ja on nüüd maailma kaheksas reket. Tomas Berdych langes ühe positsiooni võrra ja asub nüüd üheksandal kohal. Maailma edetabeli kümnendale positsioonile tõusis Marin Cilic.